# Uždarbis internete, ką reikia žinoti

Uždarbis internete, skamba labai patraukliai, tačiau vertinant situaciją, mano nuomone internete uždirbti yra žymiai daugiau norinčių nei tai bandančių daryti, o dar mažiau tai darančių ir visgi, nieko keisto, nes darbas internete dažniausiai reiškia gerokai sunkesnį darbą nei tas kurį norite pakeisti, o žengiant pirmuosius žingsnius jo įdėti reikia keletą kartų daugiau. Šiame įraše nerašysiu konkrečių būdų kaip uždirbti, ar variantų kaip tai daroma, parašysiu bazinę informaciją, ko reikia prieš norint apskritai pradėti kažką bandyti daryti internete.

  1. El. pašto dėžutė – svarbiausias dalykas be kurio tikrai negalėsite žengti nė žingsnio internete yra el. paštas. Jo reikės betkokiai galimai uždarbio formai, jei taip nutiko ir kažkodėl per klaidą jo dar iki šiol neturite šiame technologijų amžiuje, žemiau yra pagrindiniai šiai dienai el. pašto dėžučių tiekėjai.

El. pašto dėžutę galite susikurti: gmail.com / Inbox.lt / yahoo.com / hotmail.com

2. Sąskaita mokėjimams rinkti bei atlikti. Variantų yra tikrai įvairių. Pats naudoju paysera savo projektuose, kadangi tai yra lyderiaujantis el. mokėjimų tiekėjas, bei visada atsako į man kylančius klausimus, bei techninė tarnyba padeda spresti klausimus, kurie panašu, yra labiau mano pusėje nei jų. www.paysera.lt

Kitas apie kurį daug pakomentuoti šiai dienai negaliu, tačiau pats esu gaves rekomendacijų https://opay.lt/

Jei dirbate su užsienio portalais, ar kaipnors kitaip planuojate pajamas gauti iš užsienio, patogiausia būtų paypal.com

3. Internetinė svetainė. Šis žingsnis yra komplikuotas neturint pakankamai patirties, tačiau visgi, vienaip ar kitaip, dauguma atvejų, jūsų veiklai reikės profesionalaus el. pašto adreso, svetainės įvaizdžio formavimui, bei veiklos prezentavimui. Jums reikės internetinio adreso bei talpinimo.

Visiems savo projektams naudoju interneto viziją kaip paslaugų tiekėją, dėl profesionalumo, greičio ir stabilumo www.iv.lt tačiau jie nėra vienintėliai.

Dar yra šios platformos, kurias planuoju ateityje išbandyti:
Hostinger.lt
ovh.lt
domenai.lt
hostex.lt

4. Sprendimai. Šis reikalas yra pakankamai dinamiškas, todėl svarbu būti atidžiam, mokėti rinktis tiekėją ir korektiškai formuoti problemą bei reikiamą sprendimą. Jei iškils problemų, kuriant svetainę, realiai visas paslaugas rasite šioje svetinėje www.paslaugos.lt tikrai rekomenduoju paieškoti informacijos prieš samdant freelancerius internete patiems, neskubėti leisti pinigų kurių dar neuždirbote. Tačiau, jei matote, kad pačiam išspresti klausimo nepavyks, visi specialistai renkasi čia.

Rašyti komentarą