#“Titanų įrankiai“​ vertinimas

Knygos pavadinimas: Titanų įrankiai

Autorius: #Tim Ferris

Išleista: 2018 metais

Užtrukau perskaityti: 3 savaitės vakarais + du pilni šeštadieniai.

Vertinimas: Gera

Nuomonė: Knyga turėjo tikrai gerus atsiliepimus, tiek ją skaičiusių, tiek apžvalgininkų, visgi, drįstu sakyti, kad knygos vertinti kaip labai geros deja negalėčiau, o būtent vertinti kaip labai geros knygos negaliu vien dėl to, kad skyriuje “Sveikas” kalbintų žmonių ritualai ar metodai kažkaip pasirodė lyg peršami (bet čia gal tik man pasirodė?), nors įvertinti kaip gerą su pliusu, galiu užtikrintai, likusieji skyriai atpirko pirmojo skyriaus “nesklandumus”.

Knygos tikslas būti atsakymu į visus klausimus, o pats autorius sako, kad tikisi, jog skaitytojai šią knygą ne tik perskaitys ir padės į lentyną, o susidūrę su vienokiais ar kitokiais sunkumais atsivers ir ieškos atsakymo, tarytum semdamiesi patirties iš žmonių kurie jau ėjo tokiu pat ar panašiu keliu.

Knyga padalinta į tris skyrius – Sveikas, Turtingas, Išmintingas. Čia dar noriu pabrėžti, kad turtingas, tikrai didžiaja dalimi ne apie pinigus. Įdomiausia knygoje buvo būtent įdėja, kad nebūtina sėdėti prie jos, kad perskaityti kuo daugiau. Kalbinami skirtingi žmonės kurie jau yra pasiekę labai daug savo srityse, pasakojamos jų istorijos, situacijos į kurias neretai žvelgiama tiek mikro tiek makro lygiu. Todėl, skaitydami turėsit progą šiek tiek susipažinti su daugybe įdomių žmonių, o svarbiausia, galėsit ją skaityti skirdami po labai nedaug laiko. Net skiriant po 10 min ryte geriant kavą, galit dieną pradėti su nauja mintimi, ar galbūt gimstančia idėja.

Tinka skubantiems ir turintiems mažai laiko, po du – tris puslapius per dieną ilgojo skaitymo variantu.

Rašyti komentarą