# Pirmi žingsniai sukūrus svetainę

Pirmi žingsniai sukūrus svetainę

Pirmi žingsniai kuriuos reikia atlikti sukūrus svetainę

Sveikiname, turite svetainę, kuri reprezentuoja Jūsų verslą. Norime pasakyti svarbų dalyką, lengviausia jau praeityje, dabar Jūsų laukia sunkiausias darbas t.y. atsivesti žmones kurie nori sužinoti apie paslaugą, produktą ar verslą. Tai padaryti galima dviem būdais, gauti organinį lankytojų srautą arba mokamą, nors mokamą kokybišką srautą su aukštais konversijos rodikliais gauti yra tikrai ne mažiau sudėtinga nei nemokamą, bet visgi aptarsime nemokamus būdus pritraukti lankytojus, ir kitaip pristatyti svetainę.

  1. Nuorodų palikinėjimas

Nuorodų palikinėjimą išskirsime į keletą atskirų etapų, na ir trumpai iš esmės apie kiekvieną iš jų.

Komentarai – Svarbu atrasti kur yra ta trapi riba, nuo piktybiško šlamšto su nuorodomis, einame į didžiausius tinklaraščius, naujienų portalus ir palikinėjame savo nuorodą. Komentaras turi būti vertingas ir į temą, todėl pageidautina perskaityti bent dalį straipsnio / įrašo.
Kur tai padaryti, galima susirasti čia: http://www.ltv.lt/ziniasklaida/

Nuorodų katalogai: Veikimas nėra patikrintas SelectShow

Diskusijų forumai, vieta kurioje galite pilnai pristatyti savo svetainę, sulaukti kritikos, patarimų, trumpiau tariant, puiki vieta pasitikrinti savo svetainę, bei palikti nuorodą.

Diskusijų forumai SelectShow

Na ir žinoma socialiniai tinklai, susikuriame kokybiškas paskyras Instagram, Facebook ir ar Twitter, Pinterest ar kt. , su pilna informacija (jei neturite laiko, ar negalite užpildyti pilnos informacijos, paskyros kūrimą geriau atidėkite).

Priklausomai nuo savo verslo pobūdžio, tikriausiai geriausias būdas gauti greitą rezultatą yra straipsnių rašymas ir siūlymas Lietuvos naujienų portalams. Darbas sunkus, tačiau rezultatas to vertas, parašyti straipsnį, kuris būtų patvirtintas naujienų portalo administracijos ir jame būtų kažkokios formos nuoroda į Jūsų svetainę, verslą.

Ir tai tik keletas būdų, kurie būtų verti dėmesio norint atlikti pirmuosius žingsnius kviečiant lankytojus į savo svetainę.

Rašyti komentarą