# Pasyvių pajamų šaltiniai

Pasyvios pajamos, kiekvienam skamba kaip kažkas, kas neša pinigus, o jums daryti nieko kaip ir nereikia. Deja, iš tiesų taip nėra, na nebent investuojate pinigus į akcijas ir laukiate dividendų, tokiu atveju, ginčytis tikrai nepradėčiau, tačiau dauguma tų „pasyvių“ pajamų šaltinių, reiškia beprotiškai didelį kiekį sunkaus darbo įdėjimo, su galimybe jog tai suveiks ir toliau pakaks tik palaikyti atitinkamame lygmenyje turinio kūrimą, ar prekės paslaugos pardavimą.

Senai domiuosi šia pajamų gavimo forma ir visai nesenai teko rinkti bei agreguoti informaciją šia tema, noriu su Jumis pasidalinti informacija kurią sužinojau ir tikrai artimiausiu metu ruošiuosi ją patikrinti, bei pasidalinti rezultatais. Vadinkime šią temą „Pasyvios pajamos [Pirma dalis]“

Ateityje tikrinsiu šiuos pasyvių pajamų šaltinius, kuriuos parašau čia:

1. Youtube.com video kūrimas – pajamos už peržiūras.
2. Amazon affiliate – Pajamos už atvestus pirkėjus.
3. Bandymas investuoti į akcijas. Pajamos iš dividendų.
4. Lietuviški affiliate. Pajamos už rekomendacijas.
5. Nišinės el. parduotuvės. Pajamos už pardavimus.

Visgi, tiems kurie planuoja bandyti taip pat betkurį iš šių galimų pasyvių pajamų šaltinių, labai rekomenduoju įsigilinti pasirinkta tema, neskubėti pirkti reklamų ar prekių.

Kažkada išgirdau labai gerą frazę, kaip patikrinti, ar jūsų sugalvota idėja pavyks, tik deja nepamenu kas ją pasakė: Jeigu jūsų idėja nesprendžia problemos ji yra pasmerkta žlugti.

Būkite tikri, kad kuriate vertę savo klientams, sprendžiate problemą ar bent jau palengvinate kurią nors sritį.