# Įrankiai verslo valdymui internete

Nemokami įrankiai verslo valdymui

Nemokami įrankiai verslo valdymui

Sutikite, sukurti ir paleisti verslą atrodo sudėtinga tik kai tai darome. Sunkiausia yra stebėti jo eigą, sisteminti informaciją kuria remiantis reikia priimti svarbius sprendimus kurie gali lemti Jūsų verslo sėkmę ar nepasisekimą. 

Pradėjus verslą investicijos yra sudėtingas klausimas, ir skirti lėšas dalykams kuriuos galima gauti nemokamai su kažkokiais apribojimais, kol verslas dar neisibėgėjo gali tapti per sunkia našta. 

Pristatome 7 nemokamus įrankius informacijos sisteminimui bei verslo valdymui, na ir apie kiekvieną iš jų trumpai.

1. Nemokamas CRM– Freshsales

Verslo sėkmė priklauso nuo santykių su klientais. Kad tai taptų malonumu, o ne našta siūlome naudoti CRM (Angliškai – Customer relationship management) Santykių su klientais valdymas. Šis įrankis padės susitvarkyti kontaktus, nustatyti priminimus kada reikia paskambinti klientui. Nemokama versija siūlo sistemos naudotojų palaikymą telefonu

2. Nemokama užrašinė, planavimas, archyvavimas – Evernote

Evernote tikriausiai vienas iš svarbiausių įrankių mažam verslui. Su šiuo įrankiu galite saugoti nuotraukas, video, tekstą debesyje, tiesiai iš savo telefono, planšetės, ar kompiuterio. Jums neteks griebtis užrašinės norint kąnors užsirašyti kai kompiuteris ar telefonas išsikrauna nuo tos akimirkos kai pradėsite naudoti šį įrankį.

3. Nemokama apskaitos programa – Wave

Wave yra visiškai nemokama sąskaitų rašymo, išlaidų ir įplaukų sistemizavimo programa kurią galite atsisiųsti tiek į savo telefoną, tiek į kompiuterį, arba naudoti online versiją. Pradėti naudoti šią programą truks apie 20 minučių. Daugiau nebereikės sekti sąskaitų išlaidų, mokėjimų ar pan. Taip pat, galite siųsti sąskaitą klientams nemokamai, pridėti paveikslėlius sąskaitoje. Veikia auto fill funkcija, kuri supildo dalį informacijos už jus. Taip pat gausite savaitinius raportus į el. paštą apie visus pasikeitimus. Galima naudoti keletą valiutų.

4. Marketingas el. paštu – MailChimp

Jei trumpai, įrankis tiesiog tobulas. MailChimp įrankis leidžia siųsti laiškus Jūsų prenumeratoriams, t.y. el. pašto adresų sąrašui, puiki galimybė informuoti klientus apie naujienas, pasikeitimus, spec. pasiūlymus, ar betkokiai kitai marketingo formai el. paštu. Galite automatiškai nustatyti siųsti gimtadienio pasveikinimus savo klientams, susikurti savo laiško dizainą, pasirinkti spalvas, bei gauti patarimų rašant laiško turinį.

5. Socialinių tinklų valdymas – HootSuite

HootSuite įrankis tikrai vertas dėmesio dėl savo gana galingų analizavimo įrankių ir informacijos pateikimo. Taip pat, čia galite suplanuoti įrašus į priekį kurie bus paskelbi Jūsų nurodytą dieną bei laiką. Galite prijungti net iki 3 socialinių paskyrų. Taip pat, čia rasite gausybę online kursų apie plėtrą socialinėje erdvėje.

6. Nemokami grafiniai elementai – Canva

Canva tai galingas įrankis teisingose rankose, net ir nemokama versija gali turėti stebėtinų rezultatų Jūsų verslui. Galite kurti itin sudėtingus grafinius elementus, net ir neturėdamas jokių dizainerio įgudžių. Nuo socialinių įrašų nuotraukų, iki skrajučių bei vizitinių kortelių. Taip pat rekomenduojame Premium versiją, su ja marketingo galimybės tampa beribėmis. Tiesa, ją vertėtų pradėti naudoti tik po to kai išnagrinėsite nemokamą versiją, kad efektyviai išnaudoti Premium.

7. Nemokamas puslapis – ONTRApages

ONTRApages, vienas lengviausių įrankių norint sukurti reprezentacinę svetainę savo verslui. Įrankis leidžia kurti ir skelbti nuostabius puslapius verslui, kurie pritaikyti ne tik kompiuteriams, tačiau ir mobiliesiems. Galima kurti iki 10 puslapių. Tiesa, lankytojų srautas ribojamas, iki 2500 žmonių per mėnesį, tačiau pradedančiam verslui tai puiki proga, laimėti laiko augimui.

Na ir pabaigai puiki citata: Ateitis kuriama dabar, remiantis praeities sprendimais.

Rašyti komentarą